Randka w ciemno na dwie pary

Randka w ciemno na dwie pary (Looking) by Norm Foster Val’s an OR nurse, Andy’s in the storage business, Nina’s a police officer and Matt’s a radio morning show host. They are middle-aged, single and looking. Val agrees to meet Andy after answering his personal ad in the newspaper. Nina and Matt are coaxed into joining their friends for support. High romance and contagious are the result.

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia?

Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa?

Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji, czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

Producent: Syndykat Artystyczny, Leszek Kwiatkowski
See more on Face Book/Zobacz więcej na Face Book

This Polish premiere is being performed for the first time in Polish. The opening in Poland/Prapremiera Polska: Feb. 6th, 2014.

Directing/Reżyseria: Miroslaw Polatynski
Translation/Tłumaczenie: Miroslaw Polatynski

Set Designer and Costumes/Scenografia i kostiumy: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska
Music: Covers by Holly Cole
Music and Light Director: Mariusz Telicki

Cast/Obsada:
Matt (Maks): Jacek Kawalec/Krzysztof Ibisz/Dariusz Kordek
Andy (Edi): Tomasz Stockinger/Piotr Szwedes/Michal Milowicz
Nina (Nina): Olga BorysFan Page/Alicja Kwiatkowska
Val (Wiki): Ewa Kuklinska/Malgorzata Potocka

blogstar.pl | swiatkultury.com.pl | gazetagazeta.com